HAKKIMIZDA  

"Hayatınızın her alanında fark yaratın"

Winplus Cam Filmleri kuruluşundan bu yana "önceliği kalite" temel ilkesi altında ileri teknolojileri sayesinde kullanıcılarına fayda sağlamaktadır.

Kullanıcılarımız için yaptığımız çalışmaların arkasında yenilikçilik, motivasyon, hız ve ekip çalışması yer almaktadır. Winplus cam filmleri küresel işinizin her yönü için uzun vadeli hedefler koyar ve bunları elde etmek için sürekli olarak belirli ürünler üzerinde çalışır. ABD teknolojisi altyapısıyla ürünlerimizi son teknolojide buluşturan biz, her geçen gün ürünlerimizin verimliliğini arttırmak için çalışmakta, ürünlerimiz sayesinde sizlere enerji tasarrufu sağlamakta ve sağlığınız açısından zararlı olan güneş ışınlarına karşı koruyucu kalkan oluşturmaktayız.

Winplus sektörde otomobil cam filmlerinden dayanıklılık içeren mimari cam filmlerine kadar geniş bir yelpazedeki ürünlerini her gün daha da geliştirmekte, pazarlamakta ve sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Winplus adının temsil ettiği yenilik, kalite ve güvenilirlik açısından bu geniş yelpazeyi kullanıcılarımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Winplus, üreticisinden bayilerine, bayilerinden müşterilerine kadar birçok yönde fayda sağlayan ürünlerle ihtiyaçları karşılamak için var gücüyle çalışmaktadır.


WINPLUS Cam Filmleri

WINPLUS markası SOLARKUN DIŞ TİCARET firmasının otomobil ve bina cam filmi markasıdır.

Amerikan Teknolojisi

WINPLUS tüketicinin ürün ve hizmete ilişkin düşüncesini yansıtırken, firmalar arasında önemli bir rekabete sahiptir. Üstün Amerikan teknolojisi ile üretilmiştir.


TPE Onaylı

WINPLUS markalı filmimiz Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmıştır. 10 yıl garantilidir. Marka sorgulamasına www.tpe.gov.tr internet adresi üzerinden, ulaşabilirsiniz.

NEDEN WINPLUS CAM FİLMLERİ?

GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARDAN KORUNUN

Mor ötesi ışık olarak bilinen ultraviyole ışınları sağlığı tehdit edici etkiler yarabilir.
- Uzun süre UV ışınlarına maruz kalmak cilt kanserlerine ve gözlerimizde katarakt hastalığına neden olabilir.
- Mor ötesi ışınlar bağışıklık sisteminin zayıflamasına neden olur.
- Güneş ışınlarına maruz kalmak gözlerde bozukluk ve kornea yanmalarına neden olur.
- Cilt hücrelerinde ve cilt alt dokularda hasar, erken yaşlanma, yüzeydeki damarlarda bozulma, aktinik keratoz ve foto dermatoz gibi cilt rahatsızlıklarına neden olur.

BİNALARDA VE OTOMOBİLLERDE GÜVENLİK

Ev, ofis, otomobil ve aktif üretim alanlarında oluşabilecek kazalara karşı camın kırılmasından kaynaklı saçılmasını engeller. Isı kontrolü açısından eşyalarınızın renklerinde oluşabilecek zararlarda koruma sağlar ve ekonominize katkıda bulunur.
Hırsızlık olaylarına karşı önlem sağlar.

OTOMOBİLİNİZE ŞIKLIK VE ESTETİK KAZANDIRIN

Otomobilinize uygulanan cam filmlerimiz, aracınıza şıklık katar. Koyuluk derecesine göre seçeceğiniz cam filmi, aracınızın dışarıdan görüntüsünü günceller.

SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN WINPLUS

Hayatta her şeyden önce sağlık deriz her zaman. Winplus Cam Filmleri, vücudunuzu zararlı güneş ışınlarıyla oluşabilecek cilt kanserinden ve güneşin onarılamayacak etkilerinden korumaya yardımcı olur.

WINPLUS CAM FİLMLERİ


Winplus markası tüketicinin ürünü kullanma alanı ve hizmetine yönelik düşüncesini yansıtırken, kendi alanındaki diğer cam filmi firmaları açısından önemli bir yere sahiptir.