Güvenlik Cam Filmleri


Şeffaf Güvenlik Cam Filmleri

Evlerde, işyerlerinde ve halka açık yerlerde dışarıdan gelebilecek tehlikeli durumlara karşı güvenlik sağlar.

Fırtına, deprem gibi doğal afetlerin yanı sıra saldırılar, patlamalar gibi insan yapısı olaylara karşı mağduriyet durumunu engeller. Şeffaf yoğun polyester bilişiminden üretilmiş güvenlik cam filmi tüm bu tehditlere karşı ince ve şeffaf bir koruyucu bariyer oluşturur. Güvenlik cam filmleri aşağıda oluşabilecek durumlara karşı sizi korumaya yardımcı olur:

Patlamalar veya kötü amaçlı kullanılan patlayıcı malzemelere karşı direnç sağlar.

Parçalanan camın dağılmasını engelleyerek ciddi yaralanmaları engellemeye ve olası iç mekan hasarını azaltmaya yardımcı olur.

Hırsızlık olaylarına karşı zaman kazandırır ve güvenliği destekler.

Şeffaf güvenlik cam filmleri güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 koruma sağlar. Camın doğal görüntüsünü şeffaflığından kaynaklı etkilemez. Şeffaf güvenlik cam filmleri her türlü cama kolayca monte edilebilir ve bakım gerektirmeksizin uzun yıllar koruma sağlar.

Anti-Grafiti özelliği sayesinde vandalizim ve boya ile grafik çizimlerine maruz kalan dış mekanlarda özel ve kamu binaları için camın temizlenmesindeki maliyetleri azaltarak camı korur. Camın derin çizilmelerine karşı ekstra koruma sağlar.

Renkli Güvenlik Cam Filmleri

Renkli güvenlik cam filmleri güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 koruma sağlar. Renkli güvenlik cam filmleri her türlü cama kolayca monte edilebilir ve bakım gerektirmeksizin uzun yıllar koruma sağlar.